Profilaktyka Świętokrzyskich Pracowników
Loga Projekt UE

Media o białej sobocie

Zachęcamy do zapoznania się z relacjami medialnym do tyczącymi Białej Soboty w Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy w Kielcach.

Radio Kielce: „Biała Sobota” w kieleckim WOMP-ie. Chętnych na bezpłatne badania nie brakowało

TVP3 Kielce: Mieszkańcy regionu postawili na profilaktykę. Duże zainteresowanie Białą Sobotą

Radio eM Kielce: Ponad 130 osób skorzystało z badań w ramach „Białej Soboty”