Świętokrzyskie media informują o projekcie "Profilaktyka Świętokrzyskich Pracowników" zachęcamy do zapoznania się z relacjami:
Radio Kielce - WOMP zaprasza na bezpłatne badania
Lokalna TV - Pracownicy „porcelany” skorzystali z bezpłatnych badań profilaktycznych w miejscu pracy
Portal CKinfo.pl - Zdrowie w pracy na pierwszym miejscu – 20 tysięcy osób w projekcie profilaktyki w Świętokrzyskiem! - CKinfo.pl
Radio eM Kielce - Urobus odwiedził Kielce. Specjaliści przebadali kilkudziesięciu pacjentów