Profilaktyka Świętokrzyskich Pracowników
Loga Projekt UE

Nowe spoty promujące projekt "Profilaktyka Świętokrzyskich Pracowników".

Trwa produkcja nowych spotów promujących projekt "Profilaktyka Świętokrzyskich Pracowników" i zachęcających do udziału w badaniach profilaktycznych. Tym razem Dociekliwy Pacjent Michał przypomni, co zrobić, żeby wziąć udział w badaniach, jakie dokumenty przygotować i gdzie się zgłosić. Głos oddamy także pacjentom, którzy skorzystali z projektu i którym badania profilaktyczne uratowały życie. 

Do tej pory z projektu „Profilaktyka Świętokrzyskich Pracowników skorzystało ponad 21 tysięcy mieszkańców regionu. Celem programu jest poprawa stanu zdrowia pracujących mieszkańców województwa świętokrzyskiego w wieku 40 plus i jak najdłuższe zatrzymanie ich na rynku pracy. Rekrutacja do projektu trwa. Pacjenci mogą zgłaszać się indywidualnie, ale mogą być zgłaszani też przez zakłady pracy.

Pracownicy zgłaszający się indywidualnie mogą rejestrować się dzwoniąc pod numer WOMP: 41 347 97 44, 452 069 786, ŚCO: 885 77 99 88, natomiast osoby zgłaszające zakłady pracy rejestrują się pod numerami: 508 315 493, 508 315 643.

Projekt "Profilaktyka Świętokrzyskich Pracowników" jest realizowany przez Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Kielcach, we współpracy ze Świętokrzyskim Centrum Onkologii w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027.